Rośnij
Z
nami!

EuroCert EuroCert

Intuicyjne prowadzenie uproszczonej księgowości wraz z rozliczeniem wynagrodzeń Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowść przeznaczony do prowadzenia każdej formy uproszczonej księgowości. Dzięki rozszerzeniu funkcjonalności o moduł Płace, będziesz mieć możliwość rozliczania płac zatrudnionym pracownikom. Automatyzuje podstawowe czynności, dzięki czemu poprawia efektywność codziennych działań. Bieżące aktualizacje programu dostępne w abonamencie zapewnią firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe. Kupując Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowść w formie subskrypcji w cenie zakupu otrzymasz dodatkowo: pakiet e-Box, który składa się z aplikacji e-Dokumenty i e-Deklaracje, zapewniając obsługę e-deklaracji, e-faktur oraz e-przelewów; Raporty graficzne, które pozwalają tworzyć dowolne, czytelne wykresy i prezentować w prosty sposób potrzebne dane. Do oprogramowania Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość dodawana jest licencja Pervasive 12.

Sage Symfonia Start 2.0 Handel to program dla firm handlowych i usługowych, które rozliczają się uproszczoną księgowością oraz prowadzą magazyn. Podpowiada kolejne kroki niezbędne do wystawienia dokumentów, dzięki czemu usprawnia pracę. Wspiera zarządzanie promocjami  oraz umożliwia łatwy dostęp do niezbędnych informacji.  Bieżące aktualizacje programu dostępne w abonamencie zapewnią firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Kupując Sage Symfonia Start 2.0 Handel w formie subskrypcji w cenie zakupu otrzymasz dodatkowo:

  • pakiet e-Box, który składa się z aplikacji e-Dokumenty i e-Deklaracje, zapewniając obsługę e-deklaracji, e-faktur oraz e-przelewów;
  • Raporty graficzne, które pozwalają tworzyć dowolne, czytelne wykresy i prezentować w prosty sposób potrzebne dane;
  • aktualizacje prawne i funkcjonalne programu w ramach usługi Sage Gwarancja Podstawowa +
  • import kursów walut - możliwość pobierania kursów walut zagranicznych z NBP
  • pobieranie danych kontrahentów z GUS - możliwość pobrania z bazy GUS danych nowego kontrahenta, wprowadzanego do programu

Do programu Sage Symfonia Start 2.0 Handel wydawana jest licencja Pervasive 12. 

Wygodna i intuicyjna obsługa codziennych operacji sprzedażowych łatwy i intuicyjny program przeznaczony dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością obsługuje transakcje gotówkowe i bezgotówkowe umożliwia planowanie oraz prowadzenie sprzedaży w warunkach bezmagazynowych ułatwia wystawianie dokumentów sprzedażowych obsługuje transakcje gotówkowe i bezgotówkowe w firmie zapewnia bezpieczną i szybką wymianę dokumentów elektronicznych i ich archiwizację Sage Symfonia Start 2.0 Faktura przeznaczony jest dla małej firmy handlowej i usługowej nieprowadzącej magazynu. Podpowiada kolejne kroki procesu fakturowania, dzięki czemu usprawnia pracę. Bieżące aktualizacje programu dostępne w abonamencie zapewnią firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe. Program dostępny jest tylko w modelu subskrypcyjnym, który w cenie zakupu gwarantuje dostęp do: pakietu e-Box, który składa się z aplikacji e-Dokumenty i e-Deklaracje, zapewniając obsługę e-deklaracji, e-faktur oraz e-przelewów Raportów graficznych, które pozwalają tworzyć dowolne, czytelne wykresy i prezentować w prosty sposób potrzebne dane aktualizacje prawne i funkcjonalne programu w ramach usługi Sage Gwarancja Podstawowa + Import kursów walut - możliwość pobierania kursów walut zagranicznych z NBP Pobieranie danych kontrahentów z GUS - możliwość pobrania z bazy GUS danych nowego kontrahenta, wprowadzonego do programu. Do programu Sage Symfonia Start 2.0 Faktura wydawania jest licencja Pervasive 12.